• BIST 110.227
  • Altın 155,576
  • Dolar 3,8431
  • Euro 4,5322
  • İstanbul 8 °C
  • Ankara 8 °C

Kupada program ve sonuçlar

Kupada program ve sonuçlar
Kupada 8 grupta 32 takım bu hafta ilk maçlarını oynayacak.

Ziraat Türkiye Kupası'nda grup maçlarının heyecanı başladı.

Kupada 2, 3, 4, 9 ve 10 Aralık tarihlerinde 8 grupta 16 maç yapılacak.

Toplam 32 takımın mücadele edeceği Ziraat Türkiye Kupası'nda gruplar şöyle:

A Grubu: Sivasspor, Gaziantepspor, Gaziantep Büyükşehir Belediyespor, Tuzlaspor

B Grubu: Trabzonspor, Akhisar Belediyespor, Manisaspor, Keçiörengücü

C Grubu: Bursaspor, Mersin İdmanyurdu, Samsunspor, Centone Karagümrük

D Grubu: Kardemir Karabükspor, İstanbul Başakşehir, MKE Ankaragücü, Sivas Dört Eylül Belediyespor

E Grubu: Fenerbahçe, Kayserispor, Altınordu, Bayburt Grup Özel İdare

F Grubu: Beşiktaş, Çaykur Rizespor, Adana Demirspor, Sarıyer

G Grubu: Galatasaray, Eskişehirspor, Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor, FBM Makina Balçova Yaşamspor

H Grubu: Gençlerbirliği, Torku Konyaspor, Giresunspor, Cizrespor

İlk hafta maçlarının programı ve alınan sonuçlar:

2 Aralık Salı:

(A Grubu) Gaziantep Büyükşehir Belediyespor-Tuzlaspor: 2-3

(H Grubu) Torku Konyaspor-Giresunspor: 1-2

16.45 İstanbul Başakşehir-MKE Ankaragücü: 3-2

19.00 Akhisar Belediyespor-Manisaspor: 3-2

20.30 Fenerbahçe-Kayserispor: 1-2

3 Aralık Çarşamba:

12.30 Altınordu-Bayburt Grup Özel İdare (İzmir Atatürk) (E Grubu)

13.30 Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor-FBM Makina Balçova Yaşamspor (Seyrantepe DİSKİ) (G Grubu)

14.30 Samsunspor-Centone Karagümrük (Samsun 19 Mayıs) (C Grubu)

14.30 Çaykur Rizespor-Adana Demirspor (Yeni Rize Şehir) (F Grubu)

17.00 Sivasspor-Gaziantepspor (Sivas 4 Eylül) (A Grubu)

19.30 Galatasaray-Eskişehirspor (Türk Telekom Arena) (G Grubu)

4 Aralık Perşembe:

12.30 Sivas 4 Eylül Belediyespor-Kardemir Karabükspor (Muhsin Yazıcıoğlu Spor Kompleksi) (D Grubu)

13.45 Sarıyer-Beşiktaş (Yusuf Ziya Öniş) (F Grubu)

19.00 Keçiörengücü-Trabzonspor (Osmanlı) (B Grubu)

9 Aralık Salı:

13.00 Cizrespor-Gençlerbirliği (Cizre İlçe) (H Grubu)

10 Aralık Çarşamba:

18.00 Bursaspor-Mersin İdmanyurdu (Bursa Atatürk) (C Grubu)

Çift devreli lig usulüne göre oynanacak maçlar sonunda gruplarını ilk iki sırada bitirecek takımlar, son 16 turuna yükselecek.

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Aylar Sonra Özil'den Gol Geldi25 Ocak 2015 Pazar 22:37
  • Espanyol Farklı Kazandı25 Ocak 2015 Pazar 22:35
  • 6 Maçdan Sonra Gelen Yenilgi25 Ocak 2015 Pazar 18:19
  • Juventus Rahat Kazandı25 Ocak 2015 Pazar 18:18
  • Mourinho'ya Önce Tepki.. Sonra Övgü...25 Ocak 2015 Pazar 17:55
  • Messi Mesajlarını Sildirdiler25 Ocak 2015 Pazar 17:43
  • "Ronaldo'ya Fazla Ceza Vermeyin"25 Ocak 2015 Pazar 17:40
  • Ajax:0-0:Feyenoord25 Ocak 2015 Pazar 17:38
  • Lyon Zirvedeki Yerini Koruyor25 Ocak 2015 Pazar 17:32
  • Deportivo: 2-2 :Granada25 Ocak 2015 Pazar 17:25
    • Tüm Hakları Saklıdır © 2012 Gazete Spor | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
      Haber Scripti: CM Bilişim