• BIST 103.072
  • Altın 272,126
  • Dolar 5,6668
  • Euro 6,2796
  • İstanbul 20 °C
  • Ankara 17 °C

Halkbank lider, Arkas takipte

Halkbank lider, Arkas takipte
Erkekler Voleybol Birinci Ligi'nde ilk devrenin bitimine iki hafta kaldı.

Erkekler Voleybol Birinci Ligi'nde ilk devrenin bitimine iki hafta kala Halkbank, "namağlup" liderliğini sürdürdü.

Puan tablosundaki sıralamada değişikliğin olmadığı 9. haftada, deplasmanda İnegöl Belediye'yi 3-1 mağlup eden Halkbank, 26 puanla zirvedeki yerini korudu.

Bu hafta Ankara'da Maliye Milli Piyango'ya konuk olan Arkas Spor, çekişmeli geçen karşılaşmadan 3-1 galip ayrıldı ve 24 puanla 2'nci sırada yer alarak lider takibini sürdürdü.

İstanbul Büyükşehir Belediyespor, sahasında Palandöken Belediyespor'u 3-0'lık skorla geçti ve 18 puanla 3. sıradaki yerini korudu.

Türkiye Voleybol Federasyonunun internet sayfasında yer alan istatistiklerine göre 9. hafta sonunda, ligin en skorer ismi, 218 sayıyla Beşiktaşlı Niels Klapwijk oldu. Klapwijk'i, 203 sayıyla Şahinbey Belediye'den Milos Culafic 2'nci, 179 sayıyla Galatasaray'dan Filip Rejlek 3'üncü sıradan takip etti.

Erkekler Birinci Ligi'nde ilk devre, 20-21 Aralık'ta yapılacak 11. hafta maçlarıyla sona erecek.

Ligde 9. hafta maçlarında alınan sonuçlar, son puan durumu ve 10. hafta maç programı şöyle:

9. hafta sonuçları

İstanbul Büyükşehir Belediyespor-Palandöken Belediyespor: 3-0

Ziraat Bankası-Beşiktaş: 3-1

Şahinbey Belediyespor-Galatasaray FXTCR: 2-3

İnegöl Belediyespor-Halkbank: 1-3

Maliye Milli Piyango-Arkas Spor: 1-3

Fenerbahçe-Gümüşhane Torul Gençlik: 3-1

Puan durumu

 TakımlarOGMASVSP
1HALKBANK99027626
2ARKAS SPOR98126824
3İSTANBUL B.ŞEHİR BLD.963231518
4FENERBAHÇE963211417
5ZİRAAT BANKASI963211617
6GALATASARAY FXTCR954201715
7BEŞİKTAŞ945161713
8M.MİLLİ PİYANGO936172111
9İNEGÖL BLD.93613218
10ŞAHİNBEY BLD.92715238
11GÜMÜŞHANE TORUL GENÇLİK9187263
12PALANDÖKEN BLD.9184262

10. hafta programı

14 Aralık Pazar:

14.00 Halkbank-Fenerbahçe (Ankara/TVF Başkent)

14.00 Palandöken Belediye-Şahinbey Belediye (Erzurum/Recep Tayyip Erdoğan)

14.00 Beşiktaş-Maliye Milli Piyango (İstanbul/Akatlar)

14.00 Galatasaray FXTCR-İnegöl Belediye (İstanbul/Burhan Felek)

16.00 Gümüşhane Torul Gençlik-Ziraat Bankası (Gümüşhane/Torul)

16.00 Arkas Spor-İstanbul Büyükşehir Belediye (İzmir/Atatürk)

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Voleybolda haftanın programı!01 Mart 2019 Cuma 11:02
  • Aydın BB yarı final için sahada!12 Şubat 2019 Salı 12:22
  • Yarının Sultanları!07 Şubat 2019 Perşembe 13:11
  • Eczacıbaşı VitrA'nın konuğu Hameenlinna!04 Şubat 2019 Pazartesi 12:10
  • Galatasaray'ın konuğu Lindemans!29 Ocak 2019 Salı 14:17
  • Sultanlar Ligi'nde derbi heyecanı!29 Ocak 2019 Salı 14:15
  • VakıfBank, Fransa deplasmanında!22 Ocak 2019 Salı 11:30
  • Voleybol: Haftanın programı...18 Ocak 2019 Cuma 11:54
  • Filede derbi heyecanı!18 Ocak 2019 Cuma 11:53
  • Voleybolda haftanın programı!11 Ocak 2019 Cuma 12:18
    • Tüm Hakları Saklıdır © 2012 Gazete Spor | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
      Haber Scripti: CM Bilişim