• BIST 109.330
  • Altın 156,133
  • Dolar 3,8638
  • Euro 4,5501
  • İstanbul 14 °C
  • Ankara -3 °C

Gözler kupaya çevrildi!

Gözler kupaya çevrildi!
Ziraat Türkiye Kupası'nda grup maçlarının heyecanı yarından itibaren başlayacak.

Kupada yarın, 3, 4, 9 ve 10 Aralık tarihlerinde 8 grupta 16 maç yapılacak. 

Toplam 32 takımın mücadele edeceği Ziraat Türkiye Kupası'nda gruplar şöyle:

A Grubu: Sivasspor, Gaziantepspor, Gaziantep Büyükşehir Belediyespor, Tuzlaspor

B Grubu: Trabzonspor, Akhisar Belediyespor, Manisaspor, Keçiörengücü

C Grubu: Bursaspor, Mersin İdmanyurdu, Samsunspor, Centone Karagümrük

D Grubu: Kardemir Karabükspor, İstanbul Başakşehir, MKE Ankaragücü, Sivas Dört Eylül Belediyespor

E Grubu: Fenerbahçe, Kayserispor, Altınordu, Bayburt Grup Özel İdare

F Grubu: Beşiktaş, Çaykur Rizespor, Adana Demirspor, Sarıyer

G Grubu: Galatasaray, Eskişehirspor, Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor, FBM Makina Balçova Yaşamspor

H Grubu: Gençlerbirliği, Torku Konyaspor, Giresunspor, Cizrespor

İlk hafta maçlarının programı

Ziraat Türkiye Kupası gruplarında ilk hafta maçlarının programı şöyle:

Yarın: 

12.30 Gaziantep Büyükşehir Belediyespor-Tuzlaspor (GASKİ) (A Grubu)

14.30 Torku Konyaspor-Giresunspor (Konya Büyükşehir Torku Arena) (H Grubu)

16.45 İstanbul Başakşehir-MKE Ankaragücü (Başakşehir Fatih Terim) (D Grubu)

19.00 Akhisar Belediyespor-Manisaspor (Manisa 19 Mayıs) (B Grubu)

20.30 Fenerbahçe-Kayserispor (Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu) (E Grubu)

3 Aralık Çarşamba:

12.30 Altınordu-Bayburt Grup Özel İdare (İzmir Atatürk) (E Grubu)

13.30 Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor-FBM Makina Balçova Yaşamspor (Seyrantepe DİSKİ) (G Grubu)

14.30 Samsunspor-Centone Karagümrük (Samsun 19 Mayıs) (C Grubu)

14.30 Çaykur Rizespor-Adana Demirspor (Yeni Rize Şehir) (F Grubu)

17.00 Sivasspor-Gaziantepspor (Sivas 4 Eylül) (A Grubu)

19.30 Galatasaray-Eskişehirspor (Türk Telekom Arena) (G Grubu)

4 Aralık Perşembe:

12.30 Sivas 4 Eylül Belediyespor-Kardemir Karabükspor (Muhsin Yazıcıoğlu Spor Kompleksi) (D Grubu)

13.45 Sarıyer-Beşiktaş (Yusuf Ziya Öniş) (F Grubu)

19.00 Keçiörengücü-Trabzonspor (Osmanlı) (B Grubu)

9 Aralık Salı:

13.00 Cizrespor-Gençlerbirliği (Cizre İlçe) (H Grubu)

10 Aralık Çarşamba:

18.00 Bursaspor-Mersin İdmanyurdu (Bursa Atatürk) (C Grubu)

Çift devreli lig usulüne göre oynanacak maçlar sonunda gruplarını ilk iki sırada bitirecek takımlar, son 16 turuna yükselecek.

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Yok Böyle Bir Hareket23 Ocak 2015 Cuma 14:19
  • 17 Yaşında Keşfedildi Ama...23 Ocak 2015 Cuma 13:27
  • Diyarbakır BB Teknik Direktörü Maçı Değerlendirdi22 Ocak 2015 Perşembe 23:52
  • 'Süper Türk' Arda Turan'ın Tek Kusuru...22 Ocak 2015 Perşembe 16:40
  • Kim Bu İhtiyarlar...22 Ocak 2015 Perşembe 12:15
  • Shaquille O'Neal Polis Oldu21 Ocak 2015 Çarşamba 17:53
  • Fikret Orman'a Saldırı!21 Ocak 2015 Çarşamba 10:32
  • RONALDO'DAN IRINA AÇIKLAMASI20 Ocak 2015 Salı 16:15
  • Ronaldo'nun Yeni Sevgilisi O Mu?20 Ocak 2015 Salı 11:10
  • Luis Figo: Messi ve CR7'den daha iyileriyle oynadım19 Ocak 2015 Pazartesi 21:14
    • Tüm Hakları Saklıdır © 2012 Gazete Spor | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
      Haber Scripti: CM Bilişim