• BIST 91.686
  • Altın 210,958
  • Dolar 5,3854
  • Euro 6,1343
  • İstanbul 14 °C
  • Ankara 12 °C

Derbi tarihleri belli oldu!

Derbi tarihleri belli oldu!
Spor Toto Süper Lig'de milli aranın ardından devam edecek olan yarışta kalan haftaların programı açıklandı.

Süper Lig'in 6. haftasındaki Fenerbahçe - Beşiktaş derbisi 24 Eylül Pazartesi saat 21.00'de, 11. haftadaki Galatasaray - Fenerbahçe derbisi ise 2 Kasım Cuma günü saat 21.00'de oynanacak.

Süper Lig'in 6. haftasındaki Fenerbahçe - Beşiktaş derbisi, 24 Eylül Pazartesi saat 21.00'de oynanacak. 11. haftadaki Galatasaray - Fenerbahçe derbisi ise 2 Kasım Cuma günü saat 21.00'de oynanacak.

İşte ligin ilk yarısındaki bütün derbilerin tarihleri;

6. hafta: F.Bahçe - Beşiktaş / 24 Eylül - 21.00
 
11. hafta: G.Saray - F.Bahçe / 2 Kasım | 21.00
 
13. hafta: Trabzon - F.Bahçe / 25 Kasım | 19.00
 
14. hafta: Beşiktaş - G.Saray / 2 Aralık | 20.00
 
16. hafta: Beşiktaş - Trabzon / 16 Aralık | 19.00

Süper Lig'de 5-17. haftaların maç programı şöyle:

5. hafta

14 Eylül Cuma:

20.00 Galatasaray-Kasımpaşa (Türk Telekom)

15 Eylül Cumartesi:

17.00 MKE Ankaragücü-Akhisarspor (Stat açıklanmadı)

20.00 Göztepe-Kayserispor (Bornova)

20.00 Beşiktaş-Evkur Yeni Malatyaspor (Vodafone Park)

16 Eylül Pazar:

17.00 Demir Grup Sivasspor-Büyükşehir Belediye Erzurumspor (Yeni 4 Eylül)

17.00 Medipol Başakşehir-Antalyaspor (3. İstanbul Başakşehir Fatih Terim)

20.00 Çaykur Rizespor-Bursaspor (Çaykur Didi)

20.00 Atiker Konyaspor-Fenerbahçe (Konya Büyükşehir Belediye)

17 Eylül Pazartesi:

20.00 Aytemiz Alanyaspor-Trabzonspor (Bahçeşehir Okulları)

6. hafta

21 Eylül Cuma:

20.00 Büyükşehir Belediye Erzurumspor-MKE Ankaragücü (Erzurum Kazım Karabekir)

20.00 Bursaspor-Medipol Başakşehir (Bursa Büyükşehir Belediye)

22 Eylül Cumartesi:

13.30 Evkur Yeni Malatyaspor-Çaykur Rizespor (Yeni Malatya)

16.00 Kayserispor-Atiker Konyaspor (Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)

19.00 Trabzonspor-Göztepe (Medical Park)

23 Eylül Pazar:

16.00 Kasımpaşa-Aytemiz Alanyaspor (Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan)

19.00 Antalyaspor-Demir Grup Sivasspor (Antalya)

19.00 Akhisarspor-Galatasaray (Spor Toto Akhisar)

24 Eylül Pazartesi:

21.00 Fenerbahçe-Beşiktaş (Ülker)

7. hafta

28 Eylül Cuma:

20.00 Galatasaray-Büyükşehir Belediye Erzurumspor (Türk Telekom)

29 Eylül Cumartesi:

16.00 Trabzonspor-Kasımpaşa (Medical Park)

16.00 Aytemiz Alanyaspor-Akhisarspor (Bahçeşehir Okulları)

19.00 Beşiktaş-Kayserispor (Vodafone Park)

30 Eylül Pazar:

13.30 Demir Grup Sivasspor-Bursaspor (Sivas 4 Eylül)

16.00 Göztepe-Atiker Konyaspor (Bornova)

19.00 Çaykur Rizespor-Fenerbahçe (Çaykur Didi)

1 Ekim Pazartesi:

20.00 MKE Ankaragücü-Antalyaspor (Stat açıklanmadı)

20.00 Medipol Başakşehir-Evkur Yeni Malatyaspor (3. İstanbul Başakşehir Fatih Terim)

8. hafta

5 Ekim Cuma:

20.00 Kasımpaşa-Göztepe (Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan)

6 Ekim Cumartesi:

13.30 Kayserispor-Çaykur Rizespor (Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)

16.00 Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Aytemiz Alanyaspor (Erzurum Kazım Karabekir)

16.00 Bursaspor-MKE Ankaragücü (Bursa Büyükşehir Belediye)

19.00 Antalyaspor-Galatasaray (Antalya)

7 Ekim Pazar:

13.30 Evkur Yeni Malatyaspor-Demir Grup Sivasspor (Yeni Malatya)

18.00 Fenerbahçe-Medipol Başakşehir (Ülker)

19.00 Akhisarspor-Trabzonspor (Spor Toto Akhisar)

20.30 Atiker Konyaspor-Beşiktaş (Konya Büyükşehir Belediye)

9. hafta

19 Ekim Cuma:

20.00 Galatasaray-Bursaspor (Türk Telekom)

20 Ekim Cumartesi:

13.30 Kasımpaşa-Akhisarspor (Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan)

16.00 Medipol Başakşehir-Kayserispor (3. İstanbul Başakşehir Fatih Terim)

19.00 Demir Grup Sivasspor-Fenerbahçe (Yeni 4 Eylül)

21 Ekim Pazar:

13.30 Çaykur Rizespor-Atiker Konyaspor (Çaykur Didi)

16.00 MKE Ankaragücü-Evkur Yeni Malatyaspor (Stat açıklanmadı)

16.00 Aytemiz Alanyaspor-Antalyaspor (Bahçeşehir Okulları)

19.00 Göztepe-Beşiktaş (Bornova)

22 Ekim Pazartesi:

20.00 Trabzonspor-Büyükşehir Belediye Erzurumspor (Medical Park)

10. hafta

26 Ekim Cuma:

20.00 Bursaspor-Aytemiz Alanyaspor (Bursa Büyükşehir Belediye)

27 Ekim Cumartesi:

13.30 Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Kasımpaşa (Erzurum Kazım Karabekir)

16.00 Atiker Konyaspor-Medipol Başakşehir (Konya Büyükşehir Belediye)

19.00 Antalyaspor-Trabzonspor (Antalya)

28 Ekim Pazar:

13.30 Kayserispor-Demir Grup Sivasspor (Büyükşehir Belediye Kadir Has)

18.00 Evkur Yeni Malatyaspor-Galatasaray (Yeni Malatya)

20.30 Fenerbahçe-MKE Ankaragücü (Ülker)

29 Ekim Pazartesi:

20.00 Akhisarspor-Göztepe (Spor Toto Akhisar)

20.00 Beşiktaş-Çaykur Rizespor (Vodafone Park)

11. hafta

2 Kasım Cuma:

21.00 Galatasaray-Fenerbahçe (Türk Telekom)

3 Kasım Cumartesi:

13.30 Kasımpaşa-Antalyaspor (Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan)

16.00 Akhisarspor-Büyükşehir Belediye Erzurumspor (Spor Toto Akhisar)

19.00 Medipol Başakşehir-Beşiktaş (3. İstanbul Başakşehir Fatih Terim)

4 Kasım Pazar:

13.30 MKE Ankaragücü-Kayserispor (Stat açıklanmadı)

16.00 Aytemiz Alanyaspor-Evkur Yeni Malatyaspor (Bahçeşehir Okulları)

19.00 Trabzonspor-Bursaspor (Medical Park)

5 Kasım Pazartesi:

20.00 Göztepe-Çaykur Rizespor (Bornova)

20.00 Demir Grup Konyaspor-Atiker Konyaspor (Yeni 4 Eylül)

12. hafta

9 Kasım Cuma:

20.00 Evkur Yeni Malatyaspor-Trabzonspor (Yeni Malatya)

10 Kasım Cumartesi:

13.30 Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Göztepe (Erzurum Kazım Karabekir)

13.30 Atiker Konyaspor-MKE Ankaragücü (Konya Büyükşehir Belediye)

16.00 Çaykur Rizespor-Medipol Başakşehir (Çaykur Didi)

19.00 Kayserispor-Galatasaray (Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)

11 Kasım Pazar:

13.30 Bursaspor-Kasımpaşa (Bursa Büyükşehir Belediye)

18.00 Fenerbahçe-Aytemiz Alanyaspor (Ülker)

19.00 Antalyaspor-Akhisarspor (Antalya)

20.30 Beşiktaş-Demir Grup Sivasspor (Vodafone Park)

13. hafta

23 Kasım Cuma:

20.00 Galatasaray-Atiker Konyaspor (Türk Telekom)

24 Kasım Cumartesi:

13.30 Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Antalyaspor (Erzurum Kazım Karabekir)

16.00 Aytemiz Alanyaspor-Kayserispor (Bahçeşehir Okulları)

19.00 MKE Ankaragücü-Beşiktaş (Stat açıklanmadı)

25 Kasım Pazar:

13.30 Demir Grup Sivasspor-Çaykur Rizespor (Yeni 4 Eylül)

13.30 Kasımpaşa-Evkur Yeni Malatyaspor (Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan)

16.00 Akhisarspor-Bursaspor (Spor Toto Akhisar)

19.00 Trabzonspor-Fenerbahçe (Medical Park)

26 Kasım Pazartesi:

20.00 Göztepe-Medipol Başakşehir (Bornova)

14. hafta

30 Kasım Cuma:

20.00 Çaykur Rizespor-MKE Ankaragücü (Çaykur Didi)

20.00 Atiker Konyaspor-Aytemiz Alanyaspor (Konya Büyükşehir Belediye)

1 Aralık Cumartesi:

16.00 Medipol Başakşehir-Demir Grup Sivasspor (3. İstanbul Başakşehir Fatih Terim)

16.00 Antalyaspor-Göztepe (Antalya)

19.00 Kayserispor-Trabzonspor (Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)

2 Aralık Pazar:

16.00 Bursaspor-Büyükşehir Belediye Erzurumspor (Bursa Büyükşehir Belediye)

20.00 Beşiktaş-Galatasaray (Vodafone Park)

3 Aralık Pazartesi:

20.00 Evkur Yeni Malatyaspor-Akhisarspor (Yeni Malatya)

20.00 Fenerbahçe-Kasımpaşa (Ülker)

15. hafta

7 Aralık Cuma:

20.00 Aytemiz Alanyaspor-Beşiktaş (Bahçeşehir Okulları)

8 Aralık Cumartesi:

13.30 Demir Grup Sivasspor-Göztepe (Yeni 4 Eylül)

16.00 Trabzonspor-Atiker Konyaspor (Medical Park)

19.00 Galatasaray-Çaykur Rizespor (Türk Telekom)

9 Aralık Pazar:

13.30 Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Evkur Yeni Malatyaspor (Erzurum Kazım Karabekir)

16.00 Bursaspor-Antalyaspor (Bursa Büyükşehir Belediye)

19.00 Akhisarspor-Fenerbahçe (Spor Toto Akhisar)

10 Aralık Pazartesi:

20.00 MKE Ankaragücü-Medipol Başakşehir (Stat açıklanmadı)

20.00 Kasımpaşa-Kayserispor (Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan)

16. hafta

14 Aralık Cuma:

20.00 Göztepe-Bursaspor (Bornova)

15 Aralık Cumartesi:

13.30 Çaykur Rizespor-Aytemiz Alanyaspor (Çaykur Didi)

13.30 Demir Grup Sivasspor-MKE Ankaragücü (Yeni 4 Eylül)

16.00 Atiker Konyaspor-Kasımpaşa (Konya Büyükşehir Belediye)

19.00 Medipol Başakşehir-Galatasaray (3. İstanbul Başakşehir Fatih Terim)

16 Aralık Pazar:

13.30 Evkur Yeni Malatyaspor-Antalyaspor (Yeni Malatya)

16.00 Kayserispor-Akhisarspor (Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)

19.00 Beşiktaş-Trabzonspor (Vodafone Park)

17 Aralık Pazartesi:

20.00 Fenerbahçe-Büyükşehir Belediyesi Erzurumspor (Ülker)

17. hafta

22 Aralık Cumartesi:

13.30 MKE Ankaragücü-Göztepe (Stat açıklanmadı)

16.00 Aytemiz Alanyaspor-Medipol Başakşehir (Bahçeşehir Okulları)

19.00 Kasımpaşa-Beşiktaş (Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan)

23 Aralık Pazar:

13.30 Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Kayserispor (Erzurum Kazım Karabekir)

16.00 Trabzonspor-Çaykur Rizespor (Medical Park)

16.00 Bursaspor-Evkur Yeni Malatyaspor​ (Bursa Büyükşehir Belediye)

19.00 Galatasaray-Demir Grup Sivasspor (Türk Telekom)

24 Aralık Pazartesi:

20.00 Antalyaspor-Fenerbahçe (Antalya)

20.00 Akhisarspor-Atiker Konyaspor (Spor Toto Akhisar)

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Sofuoğlu'ndan "Spora Gönül Ver" projesi!19 Kasım 2018 Pazartesi 17:33
  • Futbolun kalbi Antalya'da atacak!19 Kasım 2018 Pazartesi 17:25
  • 2030 Dünya Kupası 2 kıtada düzenlenebilir!19 Kasım 2018 Pazartesi 17:24
  • Ziraat Türkiye Kupası'nda kura heyecanı!19 Kasım 2018 Pazartesi 17:18
  • Ölüm ilanına Cristiano Ronaldo'yu da koydu!19 Kasım 2018 Pazartesi 17:14
  • Skandal itiraf! 'Hakem penaltı sözü verdi'19 Kasım 2018 Pazartesi 11:27
  • Makau'daki yarışta büyük kaza!19 Kasım 2018 Pazartesi 10:40
  • Maçta kalp krizi geçiren futbolcu vefat etti!19 Kasım 2018 Pazartesi 10:12
  • Galatasaray ucuz yırttı! Modeste transferinde şok...19 Kasım 2018 Pazartesi 10:00
  • Metin Türel hayatını kaybetti!17 Kasım 2018 Cumartesi 13:10
    • Tüm Hakları Saklıdır © 2012 Gazete Spor | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
      Haber Scripti: CM Bilişim