• BIST 96.032
  • Altın 277,673
  • Dolar 5,7343
  • Euro 6,3630
  • İstanbul 26 °C
  • Ankara 26 °C

Basketbolda haftanın programı

Basketbolda haftanın programı
TBL'ye 9, TKBL'ye 7. hafta maçlarıyla devam edilecek. İşte program...

Türkiye Basketbol Ligi'ne 9, Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi'ne 7. hafta maçlarıyla devam edilecek. Türkiye Basketbol 2. Ligi'nde ise 10. hafta karşılaşmaları oynanacak.

Türkiye Basketbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre, basketbol liglerinde haftanın maç programı şöyle:

Türkiye Basketbol Ligi

Cumartesi:

14.30 Rönesans TED Ankara Kolejliler-Beşiktaş İntegral Forex (TOBB)

16.00 İstanbul Büyükşehir Belediyespor-Türk Telekom (Cebeci)

17.00 NSK Eskişehir Basket-Torku Konyaspor (Anadolu Üniversitesi)

17.00 Darüşşafaka Doğuş-TOFAŞ (Darüşşafaka Ayhan Şahenk)

17.00 Pınar Karşıyaka-Trabzonspor Medical Park (Karşıyaka)

7 Aralık Pazar:

13.30 Uşak Sportif-Fenerbahçe Ülker (Uşak Üniversitesi)

16.00 Banvit-Anadolu Efes (Banvit Kara Ali Acar)

18.30 Galatasaray Liv Hospital-Royal Halı Gaziantep (Abdi İpekçi)

Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi

Cumartesi:

16.00 Abdullah Gül Üniversitesi-Fenerbahçe (Kadir Has Kongre Merkezi)

16.30 Hatay Büyükşehir Belediyespor-Mersin Büyükşehir Belediyespor (Antakya)

7 Aralık Pazar:

14.00 Adana BOTAŞ-Edirne Belediyesi Edirnespor (Menderes)

14.00 Orduspor-Orman Gençlik (Vali Kemal Yazıcıoğlu)

14.00 Canik Belediyespor-Adana ASKİ (Canik Belediye Hasan Doğan)

15.30 Galatasaray Odeabank-İstanbul Üniversitesi BGD (Abdi İpekçi)

16.00 Beşiktaş-Osmaniye Gençlik (Beşiktaş İntegral Arena)

Türkiye Basketbol 2. Ligi

Cuma:

14.30 Finalspor-Orkide Gediz Üniversitesi (Final Okulları)

17.00 Mondi Melikşah Üniversitesi-Sakarya Büyükşehir Belediyespor Basketbol (Kayseri Atatürk)

Cumartesi:

15.00 Akhisar Belediyespor-Mamak Belediyesi Ankara DSİ (Akhisar Belediye)

15.00 Pertevniyal-Gelişim Koleji (Ahmet Cömert)

15.00 Mersin Büyükşehir Belediyespor-İTÜ (Edip Buran)

17.00 TÜYAP Büyükçekmece Basketbol-Best Balıkesir (Mimar Sinan Koleji)

17.00 İstanbul DSİ-Socarspor (Caferağa)

18.00 Yeşilgiresun Belediyespor-Sinpaş Denizli Basket (Giresun 19 Eylül)

7 Aralık Pazar:

17.00 Adanaspor-Afyon Belediyespor (Menderes)

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • FenerBahçe Beko derbide G.Saray'a fark attı!09 Mayıs 2019 Perşembe 10:03
  • FenerBahçe resmen açıkladı!08 Mayıs 2019 Çarşamba 12:40
  • Efeler Ligi'nde şampiyon belli oluyor!04 Mayıs 2019 Cumartesi 10:50
  • Carlos Arroyo emekli oldu!03 Mayıs 2019 Cuma 13:24
  • FETÖ'cü Enes'e maç sırasında büyük şok!03 Mayıs 2019 Cuma 12:36
  • Türk basketbolunda tarihi gece!02 Mayıs 2019 Perşembe 11:57
  • Potada derbi heyecanı!29 Nisan 2019 Pazartesi 11:35
  • Beşiktaş taraftarına deplasman cezası!26 Nisan 2019 Cuma 10:45
  • 18 yıllık özlem bitecek mi?26 Nisan 2019 Cuma 10:38
  • Fenerbahçe derbiyi farklı kazandı25 Nisan 2019 Perşembe 13:52
    • Tüm Hakları Saklıdır © 2012 Gazete Spor | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
      Haber Scripti: CM Bilişim